World of O Maps: The best way to find orienteering maps

Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace)

2019-06-22 Mistrovství a Veteraniáda ...
CZE, Velké Svatoňovice,...
National
Source Attackpoint

Maps from event

Linda Tomášková
MCR kratka Trutnov D16C kvalifikace
0.8 km away
Tomáš Vavřík
MČR krátká - kvalifikace
0.8 km away
Gabča Šimůnková
MČR krátká semifinále D21A
0.8 km away
Lucka Korpasová
MČR krátká - kvalifikace
0.8 km away
Petr Horvát
MČR kvalifikace
0.8 km away
Osvald Kozák
MČR middle kvalifikace Turnov H21A
0.8 km away
Matej Kamenicky
MČR middle 2019 Q
0.9 km away
Radka Melišíková
MCR kratka Trutnov D45 kvalifikace
0.9 km away
Petr Bašus
Veteraniáda ČR middle - H45 - semifinále
0.9 km away
Tom Doušek
MČR Krátká Q
1.0 km away
Magdaléna Krotilová
MČR krátká kvalifikace D45
1.0 km away
Pavla Svítilová
MČR Kvalifikace D40 22.6.19
1.1 km away
Milan Svěchota
MČR - krátká trať, semifinále H45
1.1 km away
Honzík Melišík
MČR krátká trat T3 sobota
0.8 km away
Jitka Jeřábková
MČR KT kvalifikace
0.8 km away
Helena Hudečková
MČR krátká - kvalifikace - D50
1.0 km away
Standa Mokrý
MČR krátká trať - kvalifikace (H21C)
1.0 km away
Roman Zbranek
MČR Middle Q H21C
1.0 km away
Emča Černá
MČR krátká - D16C kvalifikace
0.8 km away
Vanda Králová
MČR krátká - T
0.7 km away
Ondřej Pešek
MČR KT Q
0.9 km away
Ondřej Střelba
MČR a Veterániáda middle - kvalifikace (H40)
1.0 km away
Petr Vaněk
MČR KT - kvalifikace
1.1 km away
Lukáš Hovorka
MČR middle Q
0.8 km away
Vojtech Netuka
MČR KT Čížkovy kameny - kvalifikace H21B
0.8 km away
Adam Chromý
Czech Middle Champs - qual
0.8 km away
Terka Korpasová
MČR krátká - kvalifikace
0.8 km away
Kamča Špringlová
MČR na krátké trati Čížkovy kameny - kvalifikace
0.8 km away
Michal Švadlena
MČR Krátká 2019 - kvalifikace (H18B)
0.8 km away
Jan Schulhof
MČR Kvalda
0.8 km away
Kuba Vlášek
MČRKrátká-Markoušovice
0.9 km away

Latest map additions

Distansträning
Updated 2019-12-15 21:36:00
Sunes bana
Updated 2019-12-15 15:46:00
Lusselunken
Updated 2019-12-15 15:46:00
Julserien Etapp 3
Updated 2019-12-15 15:46:00
FSK ungdomstrening
Updated 2019-12-15 15:46:00
Skinkloppet
Updated 2019-12-15 15:46:00
AdventOrient etapp 4
Updated 2019-12-15 15:46:00
Ribbe & Loff 2019
Updated 2019-12-15 15:46:00
Sprintintervall
Updated 2019-12-15 15:46:00
IKHP Medel-KM
Updated 2019-12-14 21:35:00
Lørdagsteknikk
Updated 2019-12-14 21:35:00
Ribbe & Loff 2019
Updated 2019-12-14 21:35:00
IKHP Medel-KM
Updated 2019-12-14 15:30:00
Vintercupen 2
Updated 2019-12-14 15:30:00
Julegrisrace IFK Göteborg
Updated 2019-12-14 15:30:00